Print

TTEX CRI 330 Eşleştirme Seti

Son yıllarda bildiğiniz gibi Dizel Püskürtme Teknolojileri çok hızlı gelişmekte ve buna bağlı olarak test ve kontrol teknolojileride beraberinde gelişmektedir. Bu bağlamda, 30 yıllık bilgi birikim ve deneyimlerimiz ışığında imalatını ve satışını yaptığımız T-tex marka CRI-330 Eşleştirme setini siz değerli meslektaşlarımıza tanıtmak isteriz.

Eşleştirme setindeki cihaz ve ekipmanlar ile öncelikle problemli enjektör kütüklerinin arızaları gözle ve mikroskop yardımı ile tespit edilmektedir. Arıza tespitinden sonra enjektör kütüklerine durumuna göre 5 değişik noktadan sökme takma ve ayar aparatları ile müdahale edilmektedir. Ayar değerleri ile enjektör kütüğü fabrika ayarlarına getirilmektedir. Yıpranan ve aşınan parçalar (Enjektör memesi ve valf seti) yenisi ile değiştirilerek yeni enjektör kütüğü performansına getirilmektedir. Ayar işlemleri ise tahmin edilen sürelerin çok altında yani 30 dakika gibi bir zaman içerisinde gerçekleştirilebilmektedir.

Kendi imalatımız olan T-tex CRI-330 ile çalışmalarını yürüttüğümüz sistem tüm Bosch grubu Common Rail enjeksiyon sistemleri binek ve ticari araç grupların hepsine hitap etmekte ve Delphi Denso Common Rail Enjektör kütüklerinin tamir olanağı sağlayacak farklı aparat setleri de vardır. Ancak çalışmalarımız halen devam etmekte olup, kısa zaman içerisinde tamir ve onarımını yapacağımız sistemi hayata geçireceğiz.

CRI-330 Eşleştirme seti ful paket ve diğer seçenekleri ile sizlerin kullanımına sunulmaktadır.

   

Kalibrasyon Seti

Montaj Seti

 

Elektronik Ünite

 

Şim Seti

 

Mikroskop ve TTEX yazılımı

 

Torkmetre